Start Sport Veliki uspeh: PARTIZAN U FUDBALSKOM RAJU!

Veliki uspeh: PARTIZAN U FUDBALSKOM RAJU!

Fudbaleri Partizana ponovili su uspeh iz 2003. i plasirali se u Ligu šampiona. Nakon mukotrpnih 120 minuta u Briselu Crno-beli su bili bolji od Anderlehta u izvođenju penala i uz dosta sreće savladali opasnog protivnika. Sigurnom igrom u prvih 60 minuta meča Partizan je zahvaljujući fenomenalnom Cleu stigao do vodstva od 2:0, ali je domaćin golovima u 64. i 72. minutu uspeo da poravna račun.

Usledio je period dominacije Anderlehta, ali Crno-beli su odoleli. U penal-seriji su čak tri igrača Anderlehta pucala preko prečke i poslali srpskog šampiona u najjače evropsko takmičenje. Ovaj rezultat predstavlja ogroman uspeh za Partizan, ali i veoma dobru vest za ljubitelje fudbala u Srbiji koji će imati priliku da uživo vide neke od najboljih svetskih fudbalera.

Sve čestitke treneru stanojeviću i njegovim izabranicima. Svaka čast, momci!