Start Sport Treći poraz Partizana

Treći poraz Partizana

Portugalska Braga zabeležila pobedu od 2:0 i tako se uključila čak i u borbu za drugu poziciju.

Portugalci su pokazali da su definitivno najslabiji rival Partizanu u ovoj grupi, i u prvih 45 minuta nisu bili ništa bolji od našeg tima, ali su ipak stigli do vođstva, nakon slobodnog udarca u 35. minutu. Lima je raspalio po lopti sa preko 30 metara, a Stojković je samo uspeo da je zakači na putu ka mreži.

Drugo poluvreme donelo je bolju igru Partizana koji je stvorio dosta šansi, ali nijednu loptu nije uspeo da smesti iza leđa odličnog Felipe-a. Konačan rezultat postavio je Mateus u poslednjem minutu utakmice, u trenutku kada je tim iz Beograda već krenuo na sve ili ništa.

Naredno kolo Lige šampiona igra se već za dve nedelje, a u njemu će rival Partizana ponovo biti Braga.