Start Sport Srbija ponovo na putu za EURO 2012

Srbija ponovo na putu za EURO 2012

Reprezentacija Srbije po očekivanju je rutinski savladala selekciju Farskih Ostrva s 3:1 i tako definitivno postala prvi kandidat za 2. mesto u grupi, koje vodi u baraž za EURO 2012.

“Orlovi” su dobro počeli i rano poveli golom Milana Jovanovića da bi u 22. minutu već bilo 2:0, strelac je bio Zoran Tošić. Ipak, morali smo da strepimo, jer su Farani iskoristili uspavanost naše odbrane i pre poluvremena uspeli da smanje na 2:1. Srbija je u nastavku ipak odigrala mnogo bolje, ređale su se šanse da bi na kraju Zdravko Kuzmanović u 69. minutu pogodio s oko 30 metara i tako zapečatio sudbinu gostiju, koji su često delovali vrlo zadovoljni ovakvim ishodom. Naša selekcija sad drži sigurnu 2. poziciju u grupi i očekuju je dueli s Italijom u Beogradu i Slovenijom u Mariboru, koji će odlučiti konačan rasplet.