Start Sport Ronaldo: Real je moja budućnost

Ronaldo: Real je moja budućnost

Spain Champions League quarter finals Real Madrid v Galatasaray

Najskuplji fudbaler sveta, Portugalac Kristijano Ronaldo nije ljut što je u subotu bio rezerva protiv Levantea, istakavši da je Real Madrid njegova budućnost.

null

Ronaldo je na poluvremenu meča na Santjago Bernabeuu zamenio Kaljehona, pri rezultatu 2:1 za Real, i u nastavku golom i asistencijom pomogao da bude 5:1. “Moj cilj je uvek da pomognem Realu, asistencijama ili golovima. Postizati gol po utakmici me čini srećnim, ovo je moj posao i uvek se trudim da pružim najbolje od sebe”, rekao je Ronaldo. Portugalac je na pitanja novinara o njegovoj budućnosti otklonio sve spekulacije u navodnom odlasku iz Madrida.”Pobede su važne, igranje i Real Madrid, moja budućnost nije. Imam još mnogo da dam Realu, klub računa na mene jer sam uvek dostupan”, rekao je Ronaldo.

IZVOR: b92.net