Start Sport Ren nije sagoreo u grotlu stadiona Crvene Zvezde

Ren nije sagoreo u grotlu stadiona Crvene Zvezde

U jednoj od najvažnijih utakmica ove sezone, Crvena Zvezda nije uspela da savlada favorizovani tim iz Francuske, već je poražena s 1:2.

Beograd je u četvrtak bio preplavljen navijačima našeg vicešampiona – svuda su mogli da se vide momci i devojke u crveno-belim bojama, a pred samu utakmicu, saobraćaj je bio prilično otežan.Nije ni čudo, jer se na popularnu “Malu Marakanu” stuštilo oko 52,000 ljudi koji su želeli da pomognu svom klubu da ostvari dobar rezultat pred revanš.

Nošeni sjajnom podrškom s tribina, crveno-beli su poveli već nakon 15-tak minuta igre, ali nisu umeli da sačuvaju prednost. Gosti su iz kontre izjednačili pre kraja prvog poluvremena a u drugom delu postiglu su još jedan pogodak i tako čini se, zapečatili sudbinu Zvezde, iako sledi revanš iduće nedelje u Francuskoj.

Kako stvari stoje, na evro-sceni će po ko zna koji put u poslednjih 15 godina, ostati samo Partizan. Crno-beli takođe nisu blistali ali su zaslužili više od 1:1 protiv Šemrok Roversa u Irskoj. Ipak, niko i ne sumnja da će u revanšu “Parni valjak” pregaziti Ostrvljane i ponovo ući u grupu Lige UEFA.