Start Sport Real silan i protiv Espanjola

Real silan i protiv Espanjola

Fudbaleri Reala zabeležili su novu ubedljivu pobedu pošto su u utakmici 25. kola španske Primere deklasirali Espanjol sa 5:0 (2:0).

Real je u poveo golom najboljeg igrača u 24. minutu. Kristijano Ronaldo je posle dodavanja Iguaina postigao svoj trideseti prvenstveni gol. Kedira je u 38. minutu duplirao prednost svog tima, asistent je bio Mesut Ozil.

Drugo poluvreme obeležio je Argentinac Gonzalo Iguain sa još jednom asistencijom i dva svoja gola. Argentinac je već u drugom minutu drugog dela igre povisio prednost svog tima na 3:0. Kaka je asistirao Iguanu kod treće gola Reala, a Iguain mu je “uzvratio” u 67. minutu za 4:0. Konačan rezultat postavljen je u 78. minutu posle još jedne kombinacije Kake i Iguaina. Kaka je bio asistent, Iguain strelac.

IZVOR: B92.NET