Start Sport Real ‘razneo’ Valensiju na Mestalji! Ronaldo ponovo fantastičan

Real ‘razneo’ Valensiju na Mestalji! Ronaldo ponovo fantastičan

null

Fudbaleri Reala iz Madrida savladali su Valensiju na gostovanju sa velikih 5:0 (5:0) u derbi meču 20. kola Primere.

Kraljevski klub je pitanje pobednika rešio posle samo 45 minuta igra, kada je i postigao sve svoje golove. Iguain je doveo Real u vođstvo u devetom minutu, posle povratne lopte Di Marije. Kod drugog gola viđena je slična situacija, samo je sada Ronaldo uposlio Di Mariju. Zatim je Ronaldo golovima u 36. i 41. povećao na 4:0, da bi konačan rezultat postavio Di Marija svojim drugim golom u 45. minutu.

null

‘Kraljevići’ su impresivnom igrom u prvom delu meča prosto rasturili domaćina, a da im je bilo bitno rezultat je mogao da bude i ubedljiviji. Ekipa Žozea Murinja je tako smanjila zaostatak za vodećom Barselonom na 15 bodova. Ova pobeda je najubedljivija u istoriji duela Valensije i Madriđana na “Mestalji”, a pritom su naneli i najubedljiviji poraz ‘Slepim miševima’ na njihovom terenu.

IZVOR: sport.b92.net