Start Sport Premijer liga: Fantastični Totenhem, Čelsi u velikoj krizi

Premijer liga: Fantastični Totenhem, Čelsi u velikoj krizi

Sparsi su i protiv Liverpula uspeli da preokrenu rezultat i definitivno su se uključili u borbu za mesta koja vode u Ligu šampiona.

Totenhem je prošle nedelje pobedio Arsenal u gostima sa 3:2, iako je gubio sa 2:0, a sada je ponovio nešto slično protiv Liverpula. Doduše, “Crveni” su u očajnoj formi i tavore u sredini tabele, ali to mnogo ne umanjuje uspeh čete Harryja Rednapa.

Martin Škrtel doveo je goste u vođstvo, a činilo se da im sve ide na ruku nakon što je Jermain Defoe promašio jedanaesterac. Međutim, Škrtel je opet bio strelac, ali ovoga puta gola za protivnički tim, kada je skrenuo centaršut Luke Modrića u sopstvenu mrežu.

Pravi delirijum nastao je kada je u 92. minutu Aaron Lennon pogodio gol Reine i tako doneo svom timu novi trijumf.

Čelsi je izborio samo remi u Njukaslu, a problemi za tim sa Stenford Bridža počeli su već u šestom minutu kada je Andy Caroll iskoristio grešku Alexa. Salomon Kalou je izjednačio rezultat krajem prvog poluvremena, ali je to bilo sve što je do sada vodeći tim na tabeli uradio.