Start Sport Magičnih 10 minuta Cristiana Ronalda!

Magičnih 10 minuta Cristiana Ronalda!

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Hetafe sa 4:0, a 20. het-trik u karijeri potigao je Kristijano Ronaldo.

Real je sva četiri gola protiv komšija postigao u drugom poluvremenu, poveo je golom Serhija Ramosa, da bi potom Ronaldo za deset minuta rešio meč. Portugalac je dao po gol levom, desnom nogom i glavom. Real je tek u 53. minutu slomio otpor komšija iz predgrađa prestonice, kada je Serhio Ramos iskoristio grešku golmana Migela Moje, koji je ispustio loptu i zbog toga surovo kažnjen. Potom je usledilo deset minuta magije Kristijana Ronalda, koji je nastavio da piše istoriju u dresu “kraljevskog kluba”.