Start Sport Liga šampiona: Napoli iznenađujuće lako preko Čelsija

Liga šampiona: Napoli iznenađujuće lako preko Čelsija

Fudbaleri Napolija odigrali su fenomenalno na “San Paolu” i sa 3:1 pobedili Čelsi, u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Domaći tim je tokom celog meča dominirao, stvarao šanse, primio gol posle svoje greške, i propustio da još ubedljivije slavi.

Čelsi je poveo preko Huana Mate posle greške Kanavara u 27. minutu, ali su do kraja poluvremena Ezekijel Laveci i Edison Kavani preokrenuli rezultat. U nastavku je Laveci novim golom povećao na 3:1, a Čelsi je katastrofe spasao Ešli Kol izbacivši loptu sa gol linije.

null

Srpski reprezentativac Branislav Ivanović odigrao je ceo meč na “San Paolu” na poziciji desnog beka. Pored njega je Kavani postigao gol za preokrez, dok je njegov dobar centaršut u gol propustio da pretvori Maluda.

U prvom meču dana CSKA i Real Madrid su remizirali u Moskvi, a revanš mečevi su 14. marta. Videćemo da li će do tada na klupi Čelsija da se zadrži Andre Viljas-Boaš.

izvor:b92.net