Start Sport Kup Srbije: u polufinalu “večiti”, Vojvodina i Sloboda Sevojno

Kup Srbije: u polufinalu “večiti”, Vojvodina i Sloboda Sevojno

U jučerašnjim utakmicama nije bilo iznenađenja, ali su Zvezda i Vojvodina u poslednjem trenutku izbegli penal lutriju i obezbedili minimalne trijumfe.

Partizan nije imao nikakvih problema da savlada Sinđelić u Nišu, na utakmici koju je posmatralo oko 6,000 ljubitelja fudbala. Srpski šampion je meč prelomio početkom drugog poluvremena, kada je poveo sa 2:0, a do kraja su fudbaleri crno-belih još dva puta savladali domaćeg golmana.

Sloboda je svoj meč protiv Spartaka dobila sa 3:2, dok je Vojvodinu spasao Oumaru, golom u poslednjim trenucima utakmice protiv Jagodine. U meču koji bi zlobnici nazvali “derbijem Partizanovih filijala” Crvena Zvezda je na jedvite jade, golom Kaluđerovića u poslednjem minutu, izborila plasman u polufinale kupa, što je samo još jedna potvrda da se još uvek najtrofejniji srpski klub nalazi u velikoj krizi.