Start Sport Kraj šampionske trke? Ronaldo doneo 10 bodova prednosti Realu

Kraj šampionske trke? Ronaldo doneo 10 bodova prednosti Realu

Fudbaleri madridskog Reala pobedili su Levante sa 4:2 (1:1) u utakmici 22. kola Primere i sada imaju 10 bodova prednosti u odnosu na Barselonu.

Katalonci su u subotu izgubili od Osasune sa 3:2, a pobedu Reala nad Levanteom obeležio je Krsitijano Ronaldo sa tri gola i jednom asistencijom. Levante je u prvom delu sezone pobedio Real, a i na utakmici u Madridu klub iz Valensije je poveo golom Kabrala već u petom minutu.

Photobucket

Ipak gosti u 43. minutu ostaju sa igračem manje na terenu pošto je posle drugog žutog kartona isključen Ibora. Kristijano Ronaldo postiže prvi gol na meču sa bele tačke u 45. minutu. U prvih desetak minuta drugog poluvremena Ronaldo postiže još dva gola. Prvo je doneo prednost svom timu u 50. minutu, a onda je sedam minuta kasnije kompletirao het-trik posle dodavanja Iguaina.

[youtube n3DZW_tXkb4]

Levante se ni sa desetoricom na terenu nije predavao, pa je Kone u 63. minutu smanjio prednost Reala na 3:2. Ipak, u 66. minutu Karim Benzema posle dodavanja Ronalda postavlja konačan rezultat.