Start Sport Kakva utakmica: Real Madrid pobedio Sevilju sa 7:3, tri gola Ronalda!

Kakva utakmica: Real Madrid pobedio Sevilju sa 7:3, tri gola Ronalda!

Cristiano Ronaldo

Na ‘Bernabeu’ je viđen pravi spektakl sa čak deset golova, pobedu od 7:3 ostvario je Real protiv Sevilje, u utakmici koju je pored golova obeležio i sudija.

Sudija Hose Tešeira napravio je tri velike greške, ali su čak i one doprinele ‘zabavi’ na stadionu Real Madrida. Zvezde večeri bili su Kristijano Ronaldo sa tri i Garet Bejl sa dva pogotka. Portugalac je mrežu gostiju pogađao u 32(p), 60. i 71. minutu, a Velšanin u 14. i 27. Preostala dva gola za Real postigao je Francuz Karim Benzema. U međuvremenu Rakitić i Baka su bili precizni u 38. i 40. minutu, da bi hrvatski reprezentativac savlado Lopesa i u 63. minutu.

Spain Soccer La Liga

Posle ove pobede Real se približio drugoplasiranom Atletiku na dva boda zaostatka, dok je Sevilja na 10. poziciji sa 13 bodova. U istom terminu odigran je još jedan meč 11. kola, Osasuna je sa 3:1 bila bolja od Rajo Valjekana

Autor: b92.net