Start Sport Kakav šou! Cristiano Ronaldo sam rasturio Seltu (video)

Kakav šou! Cristiano Ronaldo sam rasturio Seltu (video)

null

Cristiano Ronaldo pokazao je ovih dana da je mnogo bolja osoba nego što to mnogi misle. Iako ga je Messi uvredio nedodelivši mu niti jedan glas u izboru za najboljeg fudbalera sveta a Pep Guardiola nije hteo da se rukuje s njim, Portugalac je sve prećutao i odigrao fantastičan meč za Real, pokazavši koliko vredi.

null

Real je sa 4:0 lako nadigrao Seltu, a druga dva gola postigao je u finišu meča sa igračem manje na terenu. Cristiano Ronaldo ostvario je het-trik uz asistenciju, a na gol se vratio Iker Casillas. Real je Seltu slomio golovima Cristiana Ronalda u prvih 25 minuta, posle dodavanja Alvara Arbeloe iz auta fenomenalnim udarcem iskosa sa leve strane. Potom je Portugalac iskoristio sjajnu proigravanje Luke Modrića. U nastavku nije bilo golova, da bi poslednjih 20 minuta Selta dobila šansu nakon isključenja Sergia Ramosa.

Međutim, i sa igračem manje Real je dotukao rivala u poslednja tri minuta. Prvo je Iguain progirao Ronalda za het-trik Portugalca, koji je potom namestio četvrti gol Sammiju Khediri.

IZVOR: sport.b92.net