Start Sport I Shaktar prejak za Partizan

I Shaktar prejak za Partizan

Fudbaleri Partizana su se borili koliko su znali i umeli, ali je to bilo dovoljno samo da se drži rezultatski egal do 52. minuta

Praćen odličnim navijanjem i pored očajnog vremena (kiša i vetar), Partizan je  krenuo dobro i već na startu je imao nekoliko izglednih prilika. Na drugoj strani, tim iz Donjecka je u kasnijoj fazi prvog poluvremena takođe došao do šansi, ali je na golu bio odličan Vladimir Stojković. Kao i nebrojeno puta do sada, Partizanov rival je poveo posle velike greške u odbrani, pa Stepaneku nije bilo teško da loptu sprovede u mrežu. Cela priča bila je završena 15 minuta kasnije, kada je Shaktar stigao do 3:0, iskoristivši potpuno demoralisanost domaćina.

Do kraja ovogodišnjeg učešća u Ligi šampiona, Partizanu ostaje još samo meč sa Arsenalom u Londonu a onda sledi povratak na domaće terene, gde crno-beli drže prvo mesto na tabeli i učesnici su polufinala kupa.