Start Sport Dobri, loši, očajni

Dobri, loši, očajni

U jučerašnjim mečevima Premier lige Čelsi je na domaćem terenu savladao Bolton sa 1:0, Arsenal je u gostima kod Vigana igrao 2:2, dok je Liverpul na Enfildu poražen sa 0:1 od poslednjeplasiranog Vulverhemptona.

Čelsi je pobedom nad odličnim Boltonom prekinuo crnu seriju od šest mečeva bez poraza i vratio se na četvrto mesto na tabeli. Jedini gol na meču postigao je Francuz Florent Malouda.

Arsenal je kiksom protiv Vigana propustio šansu da se vrati na drugo mesto na tabeli. “Tobdžije” imaju dva boda i jedan meč manje od Mančester sitija. Viganu je bod poklonio Arsenalov Sebastien Squillaci, koji je postigao autogol desetak minuta pre kraja meča.

Liverpul je produbio svoju krizu porazom od najlošije plasiranog tima Premier lige. Vukovi su zasluženo slavili golom Stephena Warda u 56. minutu. Liverpul je zabeležio tri poraza u poslednja četiri ligaška meča i tako se vratio u donji deo tabele. “Crveni” se sa dva neodigrana meča trenutno nalaze na 12. poziciji, i britanski mediji već spekulišu ko bi mogao da nasledi roya Hodgsona na klupi Liverpula.