Start Sport 4 gola Mesija, ali Real i dalje na +10

4 gola Mesija, ali Real i dalje na +10

Najbolji fudbaler sveta obeležio je nedelju u španskoj Primeri pošto je postigao četiri gola u utakmici sa Valensijom.

U španskoj Primeri derbi je samo kada igraju Real i Barselona, jer je drugoplasirana Barselona deklasirala trećeplasiranu Valensiju sa 5:1 (2:1).

null

Gosti iz Valensije su poveli golom Pjatija u devetom minutu, a onda je na scenu stupio Mesi. Argentinac je postigao dva gola u razmaku od pet minuta. Prvi je bio izjednačujući u 22. minut, a pet minuta kasnije bilo je 2:1 za Barsu.

[youtube 21vMWmQleO8]

Mesi je još dva gola postigao u drugom poluvremenu. U 76. minutu kompletirao je het-trik, a u 85. postigao svoj četvrti gol na meču, 40. u sezoni i 28. u Primeri. Konačan rezultat postavio je Ćavi Ernandes u sudijskoj nadoknadi vremena.